WAKE ZONE

WAKE PARK – WAKE ZONE RZESZÓW

IMG_2291-2

Wakeboard to połączenie surfingu, kitsurfingu i snowboardu, lecz przede wszystkim wakebord to forma aktywnego spędzania czasu pośród ludzi którzy w życiu stawiają na rozwój własny oraz na odkrywanie nowych pasji.
Wyciąg który posiadamy ma 220m długości i jest najnowszym produktem firmy Sesitec System 2.0. Posiadamy w pełni wyposażoną wypożyczalnię, zaopatrzoną w deski do wakeboardu , wakeskaty, pianki, kapoki i kaski. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zapewniamy plażę oraz wykwalifikowaną kadrę, która pomoże w sprawnym stawianiu pierwszych kroków oraz wyuczonych trików, nawet najmłodszym uczestnikom.

KONCEPCJA – Z pasji do sportów extremalnych I miłości do wody powstało nasze miejsce Wake Zone Rzeszów, najlepszy najwspanialszy, bo Nasz blisko Rzeszowa :)

WYCIĄG – Najnowocześniejszy wyciąg niemieckiej firmy Sesitec System 2.0 o długości 220m i wysokości 9,5m

PRZESZKODY – Kicker r. M od chłopaków z Wake PRO oraz 12m rura gładka PE sr. 500mm

WYPOŻYCZALNIA – Kompleksowo wyposażona w najnowsze deseczki wakeowe w pełnej rozmiarówce dla dzieci, kobiet i mężczyzn, do tego pianki, kamizelki i kaski, czyli wszystko co potrzebne do jazdy.

Dodatkowo posiadamy wakeskaty dla miłośników pływania bez wiązań, oraz Tuba (ponton okrągły) dla najmłodszych i nie tylko :)

Photo-by-Mateusz-Iwanczyk-8EKIPA – Jaka?? NAJLEPSZA !! Ludzie z zajawką i pasją. Instruktorzy, którzy zawsze służą pomocą, nauczą, doszkolą i doradzą, i zawsze są na miejscu w pełnej gotowości

MIEJSCÓWKA – 20km od centrum Rzeszowa. Z dogodnym dojazdem od Jasionki i Łańcuta. Piękny ustronny duży staw, nasza cicha plaża, miejsca parkingowe, w pobliżu las, idealne miejsce na chill i dobre pływanko

PRZYJEDZ ! PRZETESTUJ ! ODPOCZNIJ :)